Projektujemy małą łazienkę


Niewielka przestrzeń łazienki, która musimy wykorzystać również jako pralnię, to duże wyzwanie, jeśli chcemy ją urządzić ładnie i funkcjonalnie. Warto skorzystać z fachowych porad i poszukać inspiracji na portalach poświęconych urządzaniu wnętrz.

Niezłym pomysłem jest skorzystanie z gotowego programu, który pomoże zaaranżować niewielką przestrzeń w innowacyjny sposób. W projektowaniu małej łazienki doceniamy praktyczne rozwiązania typu: wieszak jest równocześnie grzejnikiem, lepiej zrezygnować z wanny, niż mieć kłopoty ze swobodnym zrobieniem kroku w lewo lub w prawo.Trzeba wykorzystać każdy skrawek przestrzeni w taki sposób, by wszystko było pod ręką. By optycznie powiększyć łazienkę, w odpowiednim miejscu umieszczamy umywalkę i zawieszone nad nią lustro. Niebagatelną rolę odgrywają lampy łazienkowe, którym warto poświęcić nieco więcej naszej uwagi. Dobre oświetlenie zapewnia komfort przy wykonywaniu codziennych zabiegów kosmetycznych. Lampy nad lustro powinny je doświetlać.

Pamiętajmy o tym, że zbliżone do naturalnego światło optycznie powiększa pomieszczenie, a klimatyczne kinkiety sprawią, że łazienka będzie miała swój niepowtarzalny charakter. Zadbajmy o wygodę i bezpieczeństwo.
Sprawdź polecane: lampa nad lustro