Odwracamy błędy młodości


Posiadanie tatuażu budzi wiele kontrowersji. W obecnych czasach ozdabianie ciał za pomocą tuszu jest popularną metodą na wyróżnienie się z tłumu. Bardzo często wykonanie tatuażu wiąże się z silnymi emocjami i posiada dla nas dużą wartość sentymentalną. W przypadku starannie wykonanego malunku można być zachwyconym efektem, który zostanie z nami do końca życia. Niestety często zdarza się, że tatuaż kompletnie nam się nie podoba i pojawia się duży problem. Szczególnie, gdy podejmujemy tak poważną decyzję spontanicznie i nie do końca przemyślimy swój wybryk. Wpadamy w panikę i szukamy odpowiedzi. Rodzi się w głowie pytanie „Co teraz?”. Śpieszymy z odpowiedzią – usuwanie tatuażu Poznań!

Zabieg polega na laserowym usunięciu tatuażu za pomocą źródła światła dostosowanego do rodzaju i koloru tuszu. Jest to idealne rozwiązanie na pozbycie się niechcianej ozdoby. Dzisiejsza technologia umożliwia usunięcie tatuażu przywracając skórze dawny wygląd. Bez obaw – nie pozostaną nawet blizny! Taki efekt można osiągnąć już nawet po 10 zabiegach. Każda wizyta w salonie trwa od kilku minut do maksymalnie godziny. Warto pamiętać, że między zabiegami musi pojawić się czterotygodniowa przerwa, która da skórze czas na odpoczynek. Podczas zabiegu laser rozbija drobinki barwnika a w czasie trwania regeneracji nasz organizm zaczyna je wchłaniać i właśnie w ten sposób już niedługo zapomnimy o niechcianym mankamencie. Wiele salonów daje gwarancję efektu nawet przy dużych dziełach. Po zabiegu należy zadbać o odpowiednią pielęgnację oraz unikać wysiłku fizycznego, saun i solarium.

Dzięki najnowszej technologii medycyny estetycznej tatuaż może zostać z Tobą na zawsze, ale tylko jeśli tego chcesz. Czasy, w których mówiono, że już nie pozbędziemy się nowej ozdoby odeszły w niepamięć. Usuwanie tatuażu może przywrócić komfort i daje szansę na to, by znów być pewnym siebie. Dla naszego bezpieczeństwa pamiętajmy o tym, że zabieg może wykonać jedynie specjalista, a pomieszczenie musi być czyste i sterylne.