Kotary PCV- niezbędne do chłodni


Kurtyny PCV są tanim i niezbyt wymagającym w konserwacji elementem magazynów i hal produkcyjnych. Trudno uwierzyć, że tak pozornie mało istotne zasłony, mogą mieć aż tyle zalet i wpływać na wiele aspektów w pomieszczeniu, w którym są zamontowane. ekrany spawalnicze.

Trudno wyobrazić sobie pomieszczenia chłodnicze i mroźnie, w których na wejściu nie wiszą kurtyny paskowe z PCV. Nie są one jednak wygodą samą w sobie, ale posiadają także wiele innych funkcji. Po pierwsze, chronią przed nagrzaniem wnętrza chłodni i niwelują mieszanie się ciepłego powietrza z niską temperaturą. To sprawia, że zużycie energii jest mniejsze i w dłuższej perspektywie, można cieszyć się niższymi rachunkami. Dodatkowo, chronią przed przedostaniem się zanieczyszczeń z zewnątrz- jest to szczególnie istotne przy produktach spożywczych, które powinny być przechowywane w wyjątkowo higienicznych warunkach. Potrafią też nieco wyciszyć strefę, przy której są zainstalowane oraz zmniejszają ryzyko pojawienia się w chłodni szronu czy oblodzenia.

Przegrody plastikowe to wygoda dla pracowników, ale przede wszystkim lepsze warunki przechowywania produktów, oszczędność energii oraz praktyczne wydzielenie stref wymagających innych warunków.

Polecane: remont dachu.